// ÁLLÁSAJÁNLATAINK

Csatlakozzon hozzánk, ragadja meg a lehetőséget, legyen új munkatársunk!

Osztozzon velünk a villamosipar legújabb kutatási és technológiai eredményeinek alkalmazásában, egy magas műszaki -és szellemi felkészültségű cég megbecsült munkavállalójaként.

Szigetszentmiklósi székhelyünkre, családias légkörű, modern iroda -és üzemcsarnokunkba, egy műszakos munkarendben (H-P: 7:00-15:30) történő munkavégzésre keresünk tervező villamosmérnök munkatársakat azonnali kezdéssel.

//  TERVEZŐ VILLAMOSMÉRNÖK

ELVÁRÁSOK
  • felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvismeret (szóban, írásban)
  • határozott fellépés, következetes magatartás
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • tervező szoftver ( Autocad, Eplan, OMEGACAD ) ismerete, használata
  • MS Excel, Word magas szintű ismerete
  • minőség centrikus gondolkodásmód

ELŐNYÖK
  • erősáramú villamosmérnök végzettség
  • Szigetszentmiklóshoz közeli lakóhely
  • Többéves tervezői tapasztalat
  • Villamos tervezői jogosultság
FELADATOK

Projektekhez kapcsolódó vagy önálló nagy és középfeszültségű állomások primer és szekunder tervezése, kisfeszültségű (400V) kapcsolóberendezés/elosztóberendezés tervezése, DC elosztóberendezés tervezése az alábbi tevékenységekkel:

  • Ajánlatok műszaki előkészítése
  • Különböző készültségi fokú – előterv, tanulmányterv, kiviteli terv megvalósulási terv – tervek elkészítése
  • Műszaki dokumentáció elkészítése
  • Alternatív műszaki megoldások kidolgozása
  • Gyártáselőkészítő tervek elkészítése

JUTTATÁSOK
  • hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • egyműszakos munkarend
  • versenyképes jövedelem
  • a munkavégzés tárgyi feltételeit a cég biztosítja

MUNKAVÉGZÉS HELYE

2310 Szigetszentmiklós, Határ u. 22.

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a [javascript protected email address] e-mailre várjuk.